top of page

Paulius P.

Sveikinu su puikiai parašyta knyga. Pagavus ritmą, sunku buvo atsitraukti, vis norėjosi skaityt toliau ir toliau, kad sužinot dar daugiau subtilybių, ko paprastai žiūrovo ausis neišgirsta. Džiugu, kad tokios istorijos pamatė dienos šviesą ir linkiu tęsti tai, ką sugebi geriausiai.
 

Mindaugas G.
Mano padėka uz nuoseklumą ir tikrai labai galingą objektyvumą. Vertinga knyga. Seriously.

 

Vyt As

Labai patiko rasti tokių faktų kur nebuvo paviešinta niekur kitur. Iš principo, knyga įtraukianti. Manau kiekvienas save gerbiantis Žalgirio fanas privalo ją perskaityti ir turėti savo kolekcijoje. Didžiausios rekomendacijos mano aplinkinių ratui apie šią knygą. Juk geriausia reklama iš lūpų į lūpas. Sėkmės
 

Paulius B
Labas, Jonai. Tavo knygą perskaičiau per vieną prisėdimą. Prašau nesustok rašyt. Tikiuosi antra knyga bus :)) Bravo!

Povilas K.

perskaičiau Jūsų knygą, kuri man paliko didžiulį įspūdį. Neabejoju, kad tai buvo didžiulis iššūkis, pareikalavęs daug darbo. Tiek detalių, įvairių niuansų... žinote, mano dėstytojas Rytis Zemkauskas paskaitos metu bandė įrodyti, kad toks dalykas, kaip objektyvumas - neegzistuoja. Manau, kad knygos objektyvumą, o ypač, rašant tokia tematika - pasiekti itin sudėtinga, tačiau, mano supratimu, Jums tai padaryti pavyko geriausiai, kaip tik buvo galima. 

bottom of page